aČlánky - Finance a ekonomika

PR články od Vás pro Vás

Jak uspořit peníze? Kde sehnat půjčku a moc nepřeplatit nebo co dělat když nemáte na splácení? Do čeho investovat nebo jak se zbavit dluhů? Těmto tématům se věnuje finance-a-ekonomika.aclanky.cz.

Sídlo firmy ve virtuální kanceláři

Virtuální sídlo je adresa, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku jako oficiální (registrační) sídlo firmy, na které ovšem nemusíte být osobně přítomni. Pokud máte virtuální kancelář v Profi-kanceláři, můžete se spolehnout, že v sídle firmy vždy budou pracovníci, kteří se vám starají o přebírání korespondence i balíků a obsluhu návštěv, ohlášených i neohlášených.Dle sjednaných podmínek vašeho virtuálního sídla vám korespondenci a vzkazy osobně či elektronicky předají nebo došlou na jinou vámi požadovanou adresu.

Tento postup je plně v souladu se zákonem, který pouze vyžaduje, aby každá společnost měla v obchodním rejstříku zapsáno své zákonné sídlo a toto sídlo firmy bylo správně označeno.

Sídlo firmy i se zasedačkou

Pokud pro jednání s obchodními partnery potřebujete klidné, tiché místo, pak není problém si vybavenou zasedací místnost v centru Prahy krátkodobě pronajmout, přímo v našem sídle firmy. Vaši obchodní partneři jistě ocení klidné prostředí v našem sídle firmy, které ani v nejlepší restauraci nelze nalézt. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu, možnost využít kancelářskou techniku. Pracovníci společnosti Profi-kancelář zajistí veškeré cateringové služby a vy se budete moci plně věnovat vašim obchodním partnerům přímo v našem sídle firmy.

Sídlo firmy Praha – lukrativní adresa

Pokud vás nabídka sídlo firmy Praha zaujala, podívejte se na webové stránky podnikatelského centra Profi-kancelář. Velice přehledně se tam dozvíte, jaké ještě nabízí možnosti k poskytnutí větších výhod pro vás. Najdete tam ukázku nabízených služeb a  můžete si tam vybrat program, přesně podle vašich představ. A vám, jako podnikateli, může velice snížit náklady i rizika spojená s podnikáním.

Společnost Profi-kancelář nabízí sídlo firmy Praha na adresách – Karlovo náměstí a v Husinecké ulici.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Finance a ekonomika

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*