aČlánky - Finance a ekonomika

PR články od Vás pro Vás

Jak uspořit peníze? Kde sehnat půjčku a moc nepřeplatit nebo co dělat když nemáte na splácení? Do čeho investovat nebo jak se zbavit dluhů? Těmto tématům se věnuje finance-a-ekonomika.aclanky.cz.

Virtuální sídlo – zajímavá nabídka k podnikání

V dnešní době se dá říci, že úspěšná je ta firma, která šetří náklady tím, že minimalizuje výdaje. S tím souvisí také umístění sídla firmy a využití služby virtuální sídlo.

Virtuální kancelář je moderním a finančně zajímavým řešením. Mohou je využít hlavně podnikatelé, kteří si zřizují novou společnost, ale chtějí ušetřit náklady. V tomto článku si přiblížíme virtuální kancelář a také jaké další výhody můžete od ní očekávat.

Co získáte ve virtuální kanceláři?

Předně ušetříte! Neplatíte totiž zbytečně například za asistentku, účetního či marketingového kreativce. To vše vám totiž může zajistit virtuální kancelář. Ale to není vše. Již základní varianta virtuálního sídla zahrnuje vše potřebné: sídlo společnosti či kontaktní adresu, vlastní pevnou telefonní linku přesměrovanou na váš mobilní telefon nebo záznamník, neomezený příjem a přeposílání korespondence, zasedačku k jednání s klienty či úřady. Virtuální kancelář máte u nás na Praze 2 nebo Praze 3 a svou firmu můžete řídit odkudkoliv, třeba  z domova! Vaši zákazníci za vámi „na dobrou adresu“ mohou přijít bez ohlášení a pracovníci virtuální kanceláře se jim budou věnovat. Na domluvená jednání vám bude k dispozici zasedací místnost s veškerým kancelářským i cateringovým servisem.

Nejen virtuální sídlo, ale i účetní služby

Vedení účetnictví je často poptávanou službou, kterou ke službě virtuální sídlo můžeme nabídnout. Z postupně shromážděných zkušeností provozu virtuální kanceláře jsme získali představu o tom, jak si zákazníci představují spolupráci při vedení účetnictví – potřebují nejen účetního, který jednorázově zpracuje podklady, ale oceňují i možnost kdykoliv vytvořit či upravit doklady přímo v účetním systému nebo získat informace aniž by museli účetního kontaktovat.

Vyvinuli jsme tedy systém on-line účetnictví. Nejen, že vám poskytneme virtuální sídlo, ale také se postaráme o komplexní vedení účetnictví a zpracování přiznání s 3 měsíčním odkladem. Navíc všechna data jsou zákazníkovi přístupná kdykoliv, on-line přes internet, aniž by byl nucen kupovat software či licenci.

Pokud vás zaujala nabídka virtuálního sídla, vedení účetnictví, nebo máte jiné otázky, navštivte naše internetové stránky www.profi-kancelar.cz .

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Finance a ekonomika

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*